Leden 2008

Konoha hej XDDDDD

25. ledna 2008 v 11:25 | Shiranui |  Naruto Uzumaki
Znak konohy nech at zije konoha kdo ma rad naruta at si to da na blog!!!!
___________0__0_________
________0________0____0_
_______0____0_0____0____
______0___0_____0_______
____0_0____0_____0______
__0____0________0_______
0__0__0__0__0_0_________
zdroj:Toaster

Okami 3 videjka

24. ledna 2008 v 16:08 | Shiranui |  Okami

Divočina-obrázky

17. ledna 2008 v 20:53 | Shiranui |  Divočina
Grrrrrrrr
Kovboj na huse :o)
Ten je supr! kdybi takle vypadal pořát:o)

štěňata a koťata

17. ledna 2008 v 20:42 | Shiranui |  štěňata a koťata
Roztomilí kamarádi.

Podepište petici na ochranu zvířat!

17. ledna 2008 v 20:19 | Shiranui |  Týrání zvířat
Pokud vám to není aspoň trochu jedno, tak klikněte na www.animalsmatter.org jediné, co musíte udělat, je vyplnit tabulku v pravo nahoře a kliknout! prosím, potřebuje se sehnat 1o.ooo.ooo hlasů. nic vám to neudělá.

pro blogaře!

Pokud budete tak hodní, zkopírujte tento článek na váš blog, ať seženeme co nejvíc hlasů!

Bambi videjko

10. ledna 2008 v 11:30 | Shiranui |  Bambi

Balto video

10. ledna 2008 v 11:30 | Shiranui |  Balto

další videa

10. ledna 2008 v 11:30 | Shiranui |  Wolf´s Rain


Sims 2-A dogs life

8. ledna 2008 v 15:59 | Shiranui |  The sims 2
Já bych si přála mít the sims 2 pets

Naruto Nonstop CZ

4. ledna 2008 v 20:37 | Shiranui |  Naruto Uzumaki
Fakticky úža videjko:-)

Wolfs rain-Info

4. ledna 2008 v 14:45 | Shiranui |  Wolf´s Rain
Wolfs Rain v sobě umně kombinuje mytické motivy s postapokalyptickou tematikou. Běžně se v něm setkáte s moderními, gotickou příchutí osolenými technologickými kreacemi a mluvícími vlky, kteří když chtějí mohou vypadat jako člověk.

Velmi originálně pojatý mix nezvyklých ingrediencí by mohl kde koho na první pohled odradit, autoři si ale dali dost záležet na tom, aby tomu tak nebylo. Na rozdíl od tradičních anime trendů je totiž ve Wolfs Rainu vše od začátku až do konce docela pochopitelné a nemusíte se tedy na jednotlivé díly dívat vícekrát aby vám něco zásadního neuniklo - když už je budete sledovat znovu, tak většinou jen pro vlastní potěšení. Vlci věru ještě nikdy nevypadali tak roztomile. :)

Hlavním vlčím hrdinou jest mladý Kiba, který se vydal na dlouhou pouť za "květinou" - záhadným to, dívce podobným stvořením, s jehož druhem byli vlci od pradávna spojeni a díky kterému se mohou v neposlední řadě dostat do ráje. Okolní svět je totiž všechno jiného jen ne ráj - zbytky lidí přežívají v troskách kdysi velkolepých měst a celá společnost zažívá krizi základních hodnot.

Kiba se, veden instinktem, právě do jednoho takového města nasáklého úpadkem dostává a problémy na sebe nedají dlouho čekat - udělá totiž chybu, když se po ulici prochází volně ve vlčí podobě. Zdejší lid vlka dlouho neviděl a tak ho považují pouze za přerostlého toulavého psa, což mu naštěstí zachrání kožich. Lokální pořádkové síly ho lapí a uvězní v kleci kdesi v kasárnách, odkud pro něj není problém uprchnout.

Do stejného města přivede osud i Tsumeho, který byť je vlkem, pohybuje se mezi lidmi raději v lidské podobě - pomáhá mu to přežít. Je totiž vůdcem pochybného seskupení banditů, kteří se živí přepadáváním ozbrojených transportních vlaků. Jeden takový právě se svou grupou hrdinně přepadl a tak se ve městě zastavuje doplnit zásoby.

Aby toho nebylo málo ve města se potulují ještě další dva vlci. Mladičký Toboe, který přežíval dělaje že je pes a začal, poté co mu umřela stará panička, shánět obživu hlavně v popelnicích. Čtvrtým vlkem je na první pohled lehkomyslný snílek Hige, který díky svému štěstí a úskočnosti přežil doposud každičký trapas.

Sice si to zatím žádný z vlků neuvědomuje, ale jejich osudy budou již brzy spjaty pro dosažení jediného cíle - najít květinu a ráj.

Tajemní aristokraté, jakýsi pozůstatek předapokalyptické společnosti by také rádi do ráje a tak iniciovaly projekt jehož účelem bylo geneticky vypěstovat květinu - což se jim za pomoci nic netušících vědců z řad normálních lidí povedlo. Plod jejich práce - Cheza se nachází právě v tomto městě, což sem podle pachu přivedlo právě Kibu a ostatní vlky, ať už si to připouští nebo ne, také. Do hry ale vstupuje černá ovce z řad aristokratů - lord Darcia, který květinku záhy unáší za účelem oživení své milované Hamony.

Rozjíždí se komplikovaná, občas nejasná jízda o jejíž strhujícím obsahu není pochyb. Čtveřice vlků se po počátečním oťukání provázeném menšími rozkoly vydává pod vedením Kiby pronásledovat Darciu s Chezou. Lidská armáda spolu s vědci najmutými jedním z aristokratů se pokouší o totéž.

Plejáda lidských charakterů čítá zaslepeného lovce vlků Quenta, který je odhodlán zbavit svět téhle vyjící havěti, neb je přesvědčen, že mu vlci zabili rodinu. Dále pak do práce zahleděnou vědátorku Cher a jejího ex-manžela detektiva Hubba.

Během následujících dílů se důkladněji seznamujeme s hlavními aktéry - vlky a jejich manýry. Stranou nezůstane ani podrobnější náhled na postavy zdánlivě vedlejší - lidské protagonisty, kteří zejména ke konci sehrávají nejednou důležitou roli. Choreograficky bezchybně zpracované akční sekvence střídají výklady hlubších citů mezi Hubbem a jeho milovanou Cher, která ho kvůli kariéře opustila...

Ve Wolfs Rain se vůbec řeší daleko více problémů než by kdo čekal, najde se tu například i vsuvka s indiany nebo úvahy o tom jak si kdo představuje ráj. Osobně také považuji za velké plus fakt, že během několika posledních velmi smutných epizod všichni umřou a oko citlivého diváka tak nezůstane zaručeně prosto slz dojetí. Happyend tedy vůbec nečekejte, i když to přece jen v jeden moment bude vypadat tak nadějně, mlask. :)

Hudební doprovod tohoto dílka, za kterým stojí zvučné jméno v oboru - Yoko Kanno, přispívá k ještě větší dramatičnosti a srdceryvnosti prakticky všech scén. Hudba zde působí tedy jako skutečný citový akcelerátor. :)

Pokud se toto anime rozhodnete sledovat, tak se připravte na velmi dobrou podívanou nepostrádající kvalitní dějovou linku plnou zvratů a nečekaných událostí, korunovaných věrohodným zpracováním charakterů, kteří mají jak své světlé stránky tak i ty stinné. To vše zasazeno do ponurého proklatě originálního světa, při jehož výstavbě se šedou barvou rozhodně nešetřilo - o to více vám pak příjdou fascinující některé "růžové" snové lokace. Wolfs Rain ve vší své kráse dozajista uspokojí náročné diváky, kteří vyžadují od anime hloubku a poslání, stejně tak jako fandy rychlé akce.


Mé obrázky

4. ledna 2008 v 13:54 | Shiranui |  My Galeri Art

Obrázky

4. ledna 2008 v 13:31 | Shiranui |  Okami